Konsultacje psychologiczne

Pozbierajmy wspólnie Twoje myśli, by kierowały Cię w dobrą stronę.

Zastrzyk siły

Gdy przeżywasz chwilowy kryzys dobrze jest spojrzeć wgłąb siebie i sprawdzić, czy siła którą masz nie jest większa niż Ci się wydaje.

Poszukiwanie celu

Dla niektórych to oczywistość, inni szukają go całe życie. Zastanowimy się wspólnie nad tym, co czyni Cię szczęśliwym.

Rozterki emocjonalne

Będę Twoim wsparciem w przejściowych trudnościach emocjonalnych i pokaże Ci jak panować nad emocjami.

Złość i niemoc

Tłumione uczucia zawsze znajdą jakieś ujście. W moim gabinecie znajdziesz bezpieczną przestrzeń, by przyjrzeć się każdemu z nich.

Czym są konsultacje psychologiczne

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku.

— Lao-Tzu

Konsultacje psychologiczne to usługa polegająca na udzieleniu wsparcia w pojedynczej, trudnej i krótkotrwałej sytuacji życiowej. W ramach konsultacji przewiduję średnio trzy spotkania.

CECHY KONSULTACJI :

 • Ukierunkowana na rozwiązanie.
 • Dedykowana chęci poznania problemu – w tym jego przyczyn i konsekwencji.
 • Zaplanowanie strategii działania.

Tematy rozmowy

Zapraszam Cię na otwartą konwersację pełną zaufania i zrozumienia.

Podczas konsultacji możemy poruszyć wiele tematów dotyczących Twojego życia, otoczenia, relacji lub kariery. Nierzadko spotkania konsultacyjne są elementem wyjściowym do terapii – bardziej złożonego procesu, podczas którego odkrywamy głębiej leżące przyczyny nieporządanych stanów.

Przeczytaj więcej o mojej ofercie terapii indywidualnych i dla par.

NAJCZĘŚCIEJ POJAWIAJĄCE SIĘ PYTANIA

Dowiedz się więcej o konsultacjach psychologicznych ze mną.

Po prawej stronie umieściłam odpowiedzi na kilka najczęściej pojawiających się pytań przed spotkaniem lub na początku współpracy. Mam nadzieję, że dzięki nim Twoja decyzja o rejestracji będzie łatwiejsza.

Chcesz umówić się na wizytę? Skontaktuj się ze mną.

 • Jaka jest różnica między konsultacją a terapią?

  Konsultację proponuję osobom w czasowych, przemijających stanach wymagających uwagi i wsparcia psychologa. W przypadku, gdy problem z którym boryka się pacjent charakteryzuje się wielopoziomowością i złożonością – proponuję nawiązanie współpracy terapeutycznej, podczas której analizuje się głębiej aktualny stan i dąży do pożądanego.

 • Czy umówienie się na konsultację oznacza, że coś jest ze mną nie tak?

  Żyjemy w bardzo wymagających czasach – większość z nas dźwiga w sobie mniejsze lub większe brzemię, które w sytuacjach kryzysowych i wyjątkowych może nas przytłoczyć. Potraktuj wizytę u mnie jako inwestycję w swój lepszy nastrój, klarowniejsze myślenie i spokój ducha. Wszystko jest z Tobą w porządku.

 • Czy konsultacja psychologiczna może pomóc w przypadku wypalenia zawodowego?

  W przypadku, gdy problemy jakie odczuwasz orbitują głównie wokół Twojego życia zawodowego – zapraszam Cię na sesję coachingową. Podczas takiej formy spotkania zbadamy Twój wewnętrzny potencjał i odkryjemy Twoje najmocniejsze strony, które staną się fundamentem Twojej siły.

 • Gdzie odbywają się spotkania?

  Wszystkie spotkania ze mną odbywają się w inspirujących i przyjaznych wnętrzach mojego gabinetu, który mieści się przy ulicy Westerplatte 11/428 w miejscowości Zielona Góra (województwo lubuskie).